AP7361EA-10ER-13
Numer produktu DigiKey
31-AP7361EA-10ER-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-AP7361EA-10ER-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-AP7361EA-10ER-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7361EA-10ER-13
Opis
IC REG LINEAR 1V 1A SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-3
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
91 µA
PSRR
75dB - 55dB (1kHz - 10kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Spadek napięcia (maks.)
0,84V przy 1A (typ.)