AP7361C-33Y5-13
Numer produktu DigiKey
AP7361C-33Y5-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AP7361C-33Y5-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
AP7361C-33Y5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7361C-33Y5-13
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-89-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AP7361C-33Y5-13 Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
80 µA
Digi-Reel®
PSRR
75dB - 55dB (1kHz - 10kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
SOT-89-5/6
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-5
Spadek napięcia (maks.)
0,36V przy 1A (typ.)