AP7353-33FS4-7
Numer produktu DigiKey
31-AP7353-33FS4-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-AP7353-33FS4-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-AP7353-33FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7353-33FS4-7
Opis
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA X2-DFN1010-4 (typ B)
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
27 µA
Prod.
PSRR
90dB - 70dB (100Hz - 10kHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ wyjścia
Klasa
Motoryzacja
Liczba regulatorów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
4-XDFN podkładka odsłonięta
Spadek napięcia (maks.)
0,142V przy 250mA