AP7331-25WG-7
Numer produktu DigiKey
AP7331-25WG-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AP7331-25WG-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
AP7331-25WG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7331-25WG-7
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-25
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AP7331-25WG-7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
75 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
85 µA
PSRR
65dB (100Hz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-25
Spadek napięcia (maks.)
0,55V przy 300mA