AP7315DQ-12W5-7
Numer produktu DigiKey
31-AP7315DQ-12W5-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-AP7315DQ-12W5-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-AP7315DQ-12W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7315DQ-12W5-7
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT-25
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-25
Kategoria
Prąd - zasilania (maks.)
100 µA
Prod.
PSRR
75dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ wyjścia
Klasa
Motoryzacja
Liczba regulatorów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,25V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Spadek napięcia (maks.)
0,64V przy 150mA