AP7315-18W5-7
Numer produktu DigiKey
31-AP7315-18W5-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-AP7315-18W5-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-AP7315-18W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7315-18W5-7
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT-25
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-25
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
60 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
100 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,25V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-25
Spadek napięcia (maks.)
0,44V przy 150mA