AP7315-18W5-7 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AP7315-18W5-7 |
Opis | IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT-25 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-25 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - spoczynkowy (Iq) 60 µA |
Prod. | Prąd - zasilania (maks.) 100 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (1kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,25V | Obudowa / skrzynia SC-74A, SOT-753 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,8V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-25 |
Spadek napięcia (maks.) 0,44V przy 150mA | Bazowy numer produktu |