AL5809-120P1-7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Sterownik IC 1 Wyjście Liniowy Ściemnianie 120mA PowerDI™ 123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AL5809-120P1-7
Numer produktu DigiKey
AL5809-120P1-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AL5809-120P1-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
AL5809-120P1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AL5809-120P1-7
Opis
IC LED DRVR LIN PWM 120MA PDI123
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
60V
Producent
Prąd - wyjściowy / kanał
120mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Oznakowanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Przełączniki wewnętrzne
Tak
Obudowa / skrzynia
POWERDI®123
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 123
Napięcie - zasilania (min.)
2,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania (maks.)
60V