74LVC1G32QW5-7
Numer produktu DigiKey
31-74LVC1G32QW5-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-74LVC1G32QW5-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-74LVC1G32QW5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
74LVC1G32QW5-7
Opis
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT25
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 1 Kanał SOT-25
Kategoria
Poziom logiczny - niski
0,7V - 0,8V
Prod.
Poziom logiczny - wysoki
1,7V - 2V
Seria
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
5,5ns przy 5V, 50pF
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ logiki
Kwalifikacja
AEC-Q100
Liczba obwodów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-25
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Prąd - spoczynkowy (maks.)
4 µA
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA