3.0SMCJ64AQ-13
Numer produktu DigiKey
31-3.0SMCJ64AQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ64AQ-13
Opis
TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
103V Zacisk 29,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
29,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
103V