3.0SMCJ6.5AQ-13
Numer produktu DigiKey
31-3.0SMCJ6.5AQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ6.5AQ-13
Opis
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11,2V Zacisk 267,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
267,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
6,5V
Napięcie - przebicia (min.)
7,22V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,2V