3.0SMCJ45AQ-13
Numer produktu DigiKey
31-3.0SMCJ45AQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ45AQ-13
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
72,7V Zacisk 41,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
41,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Napięcie - przebicia (min.)
50V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V