3.0SMCJ24AQ-13
Numer produktu DigiKey
31-3.0SMCJ24AQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-3.0SMCJ24AQ-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-3.0SMCJ24AQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ24AQ-13
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 77,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
3000pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
77,1A