3.0SMCJ15A-13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
24,2V Zacisk 124A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AC SMB
3.0SMCJ15A-13
Numer produktu DigiKey
31-3.0SMCJ15A-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ15A-13
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.2VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
124A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,2V