3.0SMCJ13AQ-13
Numer produktu DigiKey
31-3.0SMCJ13AQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-3.0SMCJ13AQ-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-3.0SMCJ13AQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ13AQ-13
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Szczegółowy opis
21,5V Zacisk 139,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
139,5A