3.0SMCJ12AQ-13
Numer produktu DigiKey
31-3.0SMCJ12AQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ12AQ-13
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 150,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
150,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V