1N5398G-T
Numer produktu DigiKey
1N5398G-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1N5398G-T
Opis
DIODE STANDARD 800V 1.5A DO15
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 800 V 1,5A Otwór przelotowy DO-15
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1N5398G-T Modele
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 800 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy Vr, F
15pF przy 4V, 1MHz
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-15
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1,5A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 1.5 A