1N5250B-T
Numer produktu DigiKey
1N5250BDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1N5250B-T
Opis
DIODE ZENER 20V 500MW DO35
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 20 V 500 mW ±5% Otwór przelotowy DO-35
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1N5250B-T Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 15 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 200 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 200°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-35
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms