1.5KE82A-B jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 707
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 2 247
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
Similar
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Microchip Technology
W magazynie: 53
Microchip Technology
Littelfuse Inc.
113V Zacisk 13,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE82A-B
Numer produktu DigiKey
1.5KE82A-BDI-ND
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE82A-B
Opis
TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1.5KE82A-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
13,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Nieaktualne
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70,1V
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
77,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
113V