1.5KE250A-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 902
Arkusz danych
Bezpośrednie
STMicroelectronics
W magazynie: 3
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Similar
Comchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
344V Zacisk 5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE250A-T
Numer produktu DigiKey
1.5KE250A-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE250A-T
Opis
TVS DIODE 214VWM 344VC DO201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1.5KE250A-T Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Nieaktualne
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
214V
Napięcie - przebicia (min.)
237V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
344V