1.5KE24A-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Comchip Technology
W magazynie: 0
Comchip Technology
Arkusz danych
Microchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
33,2V Zacisk 45A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE24A-T
Numer produktu DigiKey
1.5KE24ADITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE24A-T
Opis
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1.5KE24A-T Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
45A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20,5V
Napięcie - przebicia (min.)
22,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
33,2V