1.5KE100A-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 1 900
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
Microchip Technology
137V Zacisk 11A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE100A-T
Numer produktu DigiKey
1.5KE100A-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE100A-T
Opis
TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1.5KE100A-T Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Nieaktualne
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85,5V
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
95V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
137V