DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5
Numer produktu DigiKey
DKS-BBOARD6.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
DKS-BBOARD6.5
Opis
DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezlutowe płytki prototypowe Listwa zaciskowa (bez ramki) 6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Kategoria
Liczba listew zaciskowych
1
Producent
DigiKey Standard
Liczba magistrali rozdzielczych
2
Seria
Liczba punktów połączonych (całkowita)
830
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba zacisków 5 punktów połączonych.
126
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Typ
Listwa zaciskowa (bez ramki)
Przekrój przewodu
22 AWG