XBP24CZ7UISB003 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Digi
W magazynie: 1 266
Arkusz danych
802.15.4 ZigBee® Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Antena niedołączona do zestawu, U.FL Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24CZ7UISB003
Numer produktu DigiKey
602-1237-ND
Producent
Numer produktu producenta
XBP24CZ7UISB003
Opis
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czułość
-101dBm
Prod.
Interfejsy szeregowe
SPI, UART
Seria
Typ anteny
Antena niedołączona do zestawu, U.FL
Opakowanie
Zbiorcze
Wykorzystywany układ scalony / część
EM357
Status części
Nieaktualne
Rozmiar pamięci
Flash 32kB, RAM 2kB
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Standard/grupa RF
Prąd - odbioru
31mA - 45mA
Protokół
Prąd - nadawania
120mA
Modulacja
DSSS
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C