XB24CZ7RISB003
Numer produktu DigiKey
602-1248-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB24CZ7RISB003
Opis
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
802.15.4 ZigBee® Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Antena niedołączona do zestawu Montaż powierzchniowy
Kategoria
Czułość
-102dBm
Typ anteny
Antena niedołączona do zestawu
Nie do nowych projektów
Rozmiar pamięci
Flash 32kB, RAM 2kB
Napięcie - zasilania
2,1V - 3,6V
Standard/grupa RF
Prąd - odbioru
28mA - 45mA
Protokół
Prąd - nadawania
33mA - 59mA
Modulacja
DSSS
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C