XB24CDMWIT-001
Numer produktu DigiKey
602-1967-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB24CDMWIT-001
Opis
RF TXRX MOD ISM>1GHZ WIRE ANT TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ogólne pasmo przemysłowe, naukowe, medyczne (ISM) > 1GHz Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Zintegrowana, antena przewodu Otwór przelotowy
Kategoria
Czułość
-102dBm
Typ anteny
Zintegrowana, antena przewodu
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Prąd - odbioru
31mA
Standard/grupa RF
Ogólne pasmo przemysłowe, naukowe, medyczne (ISM) > 1GHz
Prąd - nadawania
45mA
Modulacja
DSSS
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C