XB24-Z7PIT-004 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Digi
W magazynie: 860
Arkusz danych
802.15.4 ZigBee® Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Zintegrowany, ślad Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XB24-Z7PIT-004
Numer produktu DigiKey
602-1275-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB24-Z7PIT-004
Opis
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc - wyjściowa
1dBm
Prod.
Czułość
-96dBm
Seria
Interfejsy szeregowe
UART
Opakowanie
Zbiorcze
Typ anteny
Zintegrowany, ślad
Status części
Nieaktualne
Wykorzystywany układ scalony / część
EM250
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Napięcie - zasilania
2,1V - 3,6V
Standard/grupa RF
Prąd - odbioru
38mA - 40mA
Protokół
Prąd - nadawania
35mA - 45mA
Modulacja
DSSS
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C