WR11-U900-DE1-XB jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Digi
W magazynie: 234
Arkusz danych
EDGE, GPRS, HSPA+, LTE Ruter Ethernet, RJ-45
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WR11-U900-DE1-XB
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
WR11-U900-DE1-XB
Numer produktu DigiKey
602-2112-ND
Producent
Numer produktu producenta
WR11-U900-DE1-XB
Opis
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3G/2G EDGE, GPRS, HSPA+, LTE Ruter Ethernet, RJ-45
Kategoria
Modulacja lub protokół
EDGE, GPRS, HSPA+, LTE
Producent
Digi
Częstotliwość
850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz