A24-QUF-P4S jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Digi
W magazynie: 3 097
Arkusz danych
2,4GHz Element przewodu Anteny RF U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Mocowanie złącza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
A24-QUF-P4S
Numer produktu DigiKey
602-1464-ND
Producent
Numer produktu producenta
A24-QUF-P4S
Opis
RF ANT 2.4GHZ WIRE ELEMENT U.FL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz
Producent
Digi
Typ anteny
Element przewodu
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba pasków
1
Status części
Nieaktualne
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)