THD1348HE
Numer produktu DigiKey
603-2084-ND
Producent
Numer produktu producenta
THD1348HE
Opis
FAN AXIAL 134X38MM 48VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 48V= Kwadratowe - 134mm L x 134mm (dł. x wys.) Kula 490,0CFM (13,72m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
82,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
240 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 134mm L x 134mm (dł. x wys.)
Waga
1.6lbs (725.7g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
5,00A
Przepływ powietrza
490,0CFM (13,72m³/min)
Zakres napięć
36 - 60V=
Ciśnienie statyczne
7,100in H2O (1768,5Pa)
Materiał - ramka
Aluminium
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C