Ilustracja dla Q48SA52001NNFA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q48SA52001NNFA
Numer produktu DigiKey
Q48SA52001NNFA-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q48SA52001NNFA
Opis
DC DC CONVERTER 52V 60W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 52V 1,15A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
60 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 120°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,39" (57,9mm x 36,8mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,15A