PMT-12V100W2BA
Numer produktu DigiKey
1145-PMT-12V100W2BA-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMT-12V100W2BA
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3.75 kV
Seria
Sprawność
87,5%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
5,08" x 3,82" x 1,18" (129,0mm x 97,0mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cTUVus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
60335-1; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
8.5 A