MDS-200APB36 AA
Numer produktu DigiKey
1145-MDS-200APB36AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS-200APB36 AA
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
94%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
PFC, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4.01" x 2.01" x 1.44" (101.9mm x 51.1mm x 36.6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Prąd - wyjściowy 1
3.33 A