MDS-200APB24 AA | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 1145-1195-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | MDS-200APB24 AA |
Opis | AC/DC CONVERTER 24V 140W |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 32 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~ Wejście |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Zastosowania ITE (handel), medycyna |
Prod. | Napięcie - izolacji 4 kV |
Seria | Sprawność 93% |
Opakowanie Zbiorcze | Temperatura robocza -10°C - 70°C (z odciążaniem) |
Status części Aktywny | Funkcje PFC, wejście uniwersalne |
Typ Otwarta rama | Typ mocowania Montaż na podstawie montażowej |
Liczba wyjść 1 | Rozmiar / wymiar 4,00" x 2,00" x 1,40" (101,6mm x 50,8mm x 35,6mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie - wejściowe 90 - 264V~ | Agencja zatwierdzająca CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL |
Napięcie - wyjściowe 1 24V | Numer standardowy 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1 |
Prąd - wyjściowy 1 5.83 A | Bazowy numer produktu |