MDS-200ADB12 AA
Numer produktu DigiKey
1145-1245-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS-200ADB12 AA
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 110W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
PFC, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,48" x 2,55" x 1,76" (113,9mm x 64,7mm x 44,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Prąd - wyjściowy 1
9.17 A