MDS-150AAS19 BA
Numer produktu DigiKey
1145-1014-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS-150AAS19 BA
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Producent
Delta Electronics
Sprawność
Poziom VI
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
6,69" x 3,35" x 1,57" (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, EN, UL
Napięcie - wyjściowe
19V
Numer standardowy
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
7,89A
Waga
1.7lbs (771.1g)
Moc (W)
150 W