MDS-100APS24 BA
Numer produktu DigiKey
1145-1012-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS-100APS24 BA
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 80W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MDS-100APS24 BA Modele
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
0.88
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,22" (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
4.2 A