MDS-065APS18 BA
Numer produktu DigiKey
1145-1017-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS-065APS18 BA
Opis
AC/DC CONVERTER 18V 65W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 18V 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MDS-065APS18 BA Modele
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
85%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,20" (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Napięcie - wyjściowe 1
18V
Numer standardowy
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Prąd - wyjściowy 1
3.6 A