MDS-060AAS12 BA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Delta Electronics
W magazynie: 392
Arkusz danych
MFR Recommended
Delta Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Selec Controls USA Inc.
W magazynie: 230
12V 60 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MDS-060AAS12 BA
Numer produktu DigiKey
1145-1007-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS-060AAS12 BA
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Sprawność
Poziom V
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Nieaktualne
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
5,31" x 2,44" x 1,34" (135,0mm x 62,0mm x 34,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 275V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, EN, UL
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Waga
0.553lb (250.84g)
Moc (W)
60 W