MDS-030AAC15 AB
Numer produktu DigiKey
1145-1228-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS-030AAC15 AB
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15V 30 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze, kilka ostrzy (sprzedawane osobno) Wejście
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
Delta Electronics
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P, wielokrotne ostrze (sprzedawane oddzielnie)
Typ wejścia
Stałe ostrze, kilka ostrzy (sprzedawane osobno)
Rozmiar / wymiar
3,46" x 1,06" x 2,11" (88,0mm x 27,5mm x 53,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, EN, UL
Napięcie - wyjściowe
15V
Numer standardowy
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
30 W