H80SV24008PRFS
Numer produktu DigiKey
941-H80SV24008PRFS-ND
Producent
Numer produktu producenta
H80SV24008PRFS
Opis
DC DC CONVERTER 24V 204W
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 8,5A 16,8V - 137,5V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
H80SV24008PRFS Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.88
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Half Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
16,8V
Rozmiar / wymiar
2,48" x 2,39" x 0,51" (63,1mm x 60,6mm x 13,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
137,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Half Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,5A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
204 W