DRS-24V30W1NZ
Numer produktu DigiKey
1145-1234-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRS-24V30W1NZ
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 1,25A
Kategoria
Moc (W)
30W
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.88
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
3,52" x 0,83" x 2,95" (89,5mm x 21,0mm x 75,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, EAC, EN, NEC klasy 2, SIQ, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
50581; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A