DRS-24V100W1AZ
Numer produktu DigiKey
1145-1224-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRS-24V100W1AZ
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 4A
Kategoria
Moc (W)
100W
Producent
Delta Electronics
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.89
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, rozkład obciążeń, PFC, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,94" x 1,77" x 2,95" (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A