DRP048V240W1BN
Numer produktu DigiKey
1145-1093-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRP048V240W1BN
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 48V 5A
Kategoria
Moc (W)
240W
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
92%
Temperatura robocza
-25°C - 80°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
4,89" x 3,35" x 4,76" (124,1mm x 85,0mm x 121,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A