DRP048V060W1BN
Numer produktu DigiKey
1145-1091-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRP048V060W1BN
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 60W
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 48V 1,25A
Kategoria
Moc (W)
60W
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
92%
Temperatura robocza
-25°C - 80°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
4,92" x 1,26" x 4,76" (125,0mm x 32,0mm x 121,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A