DRP024V480W1AA
Numer produktu DigiKey
603-1229-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRP024V480W1AA
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 20A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRP024V480W1AA Modele
Kategoria
Moc (W)
480W
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.88
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,67" x 6,30" x 4,76" (118,5mm x 160,0mm x 121,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SEMI, SIQ, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A