DRP024V240W1AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Delta Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Delta Electronics
W magazynie: 180
Arkusz danych
Similar
Selec Controls USA Inc.
W magazynie: 107
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 10A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRP024V240W1AA
Numer produktu DigiKey
603-1228-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRP024V240W1AA
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DRP024V240W1AA Modele
Kategoria
Moc (W)
240W
Producent
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
84%
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,67" x 3,35" x 4,76" (118,5mm x 85,0mm x 121,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SEMI, SIQ, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A