DRP012V100W1AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Delta Electronics
W magazynie: 49
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 8,33A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRP012V100W1AA
Numer produktu DigiKey
603-1237-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRP012V100W1AA
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 100W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRP012V100W1AA Modele
Kategoria
Moc (W)
100W
Producent
Delta Electronics
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.87
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,76" x 1,97" x 4,65" (121,0mm x 50,0mm x 118,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,33A