DRL-48V75W1AZ
Numer produktu DigiKey
1145-DRL-48V75W1AZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRL-48V75W1AZ
Opis
AC/DC DIN RAIL 48V 75W - LYTE
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 48V 1,57A
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,57A
Producent
Delta Electronics
Moc (W)
75W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium
Status części
Aktywny
Sprawność
90%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,87" x 1,06" x 4,02" (123,7mm x 26,9mm x 102,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
120V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cTUVus, TUV, UKCA
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
375V
Numer standardowy
60950-1; 61010-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
48V