DRL-24V480W1AA
Numer produktu DigiKey
1145-1242-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRL-24V480W1AA
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 20A
Kategoria
Moc (W)
480W
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
0.88
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, rozkład obciążeń, PFC, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
5,03" x 3,37" x 4,87" (127,7mm x 85,5mm x 123,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cULus, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A